Oferty pracy: Hodowla zwierząt

 1. Type
  Nowe
  Job
  Praca przy zwierzetach ( swinie ) Dolphin Poland LLP

  Agencja Dolphin Poland poszyukuje kandydata do pracy na farmie z trzodą chlewną Start od wrzeṡnia na okres max 180 dni. Stawka 10 euro na godzinę Min 40 godzin tygodniowo Wymagania : Komunikatywny angielski Doṡwiadczenie przy pracy ze zwierzętami ( t
  Location
  Wałcz
  Date Posted
  28 Dec 2019
 2. Type
  Nowe
  Job
  Szukam odpowiedzialnej, empatycznej osoby "z... Szukam odpowiedzialnej, empatycznej osoby "z podejściem do zwierząt", która mogłaby zająć się moim psim nastolatkiem (5 miesiecy) rasy chihuahua. Zależy mi na jakims krotkim..
  Location
  Niepołomice
  Date Posted
  28 Dec 2019
 3. Type
  Nowe
  Job
  Poszukuję do dłuższej współpracy opiekunki dla... Poszukuję do dłuższej współpracy opiekunki dla psa, na popołudniowe(14-17) spacery. Pies bardzo aktywny, ułożony, chętny do współpracy z człowiekiem. Tylko osoby z..
  Location
  Szczecin
  Date Posted
  21 Dec 2019
 4. Type
  Nowe
  Job
  Szukam opiekuna do zwierząt domowych (labrador... Szukam opiekuna do zwierząt domowych (labrador i trzy koty) na czas mojej dłuższej nieobecności. Zwierzęta obarczone są szczególnymi wymaganiami dietetycznymi i wymagają..
  Location
  Gomunice
  Date Posted
  05 Dec 2019
 5. Type
  Nowe
  Job
  ROBOTNIK PRZY UPRAWIE ROŚLIN I HODOWLI ZWIERZĄT Eurokontakt Serwis sp. z o.o

  Agencja Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. - będąca Agencją pośrednictwa pracy nr licencji 15892 dla zagranicznego kontrahenta poszukuje pracowników na stanowisko pomocnika przy uprawie roślin i hodowli zwierząt. Oczekiwania od kandydatów *pomoc przy..
  Location
  Grudziądz
  Date Posted
  03 Dec 2019
 6. Type
  Nowe
  Job
  Opieka nad psem w dniach (***) Pies nie lubi... Opieka nad psem w dniach (***) Pies nie lubi innych zwierząt
  Location
  Płock
  Date Posted
  27 Nov 2019
 7. Type
  Nowe
  Job
  Dzien dobry.Szukamy osoby, która podejmie się... Dzien dobry. Szukamy osoby, która podejmie się opieki nad naszymi zwierzętami w naszym domu podczas Świąt Bożego Narodzenia w okresie 23-28 grudnia. Wizyty moga odbywać się..
  Location
  Bydgoszcz
  Date Posted
  25 Nov 2019
 8. Type
  Nowe
  Job
  Nabór Wolontariuszy w Fundacji działającej na... Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt

  Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt łączy osoby, które oferują swoją pomoc nie tylko w zakresie bezpośredniej opieki nad zwierzętami ale także: - wykonują interwencje w terenie działając na rzecz ochrony zwierząt i ratując je - ogłaszają i szuka
  Location
  Lublin
  Date Posted
  24 Nov 2019
 9. Type
  Nowe
  Job
  OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI - Białystok (os. Dziesięciny)(warunek:... OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI - Białystok (os. Dziesięciny) (warunek: spokojne, szczepione, nieagresywne, z ksiàżeczkà zdrowia) Kaucja Z GÓRY ( zwrotna oczywiście ) Cena do..
  Location
  Białystok
  Date Posted
  20 Nov 2019
 10. Type
  Nowe
  Job
  Zwierzęta w pracy. Dodatkowy benefit od szefa
  Location
  Polska
  Date Posted
  19 Nov 2019
 11. Type
  Nowe
  Job
  praca fizyczna przy zwierzętach małe zoo

  Praca fizyczna przy zwierzętach, w małym zoo, dla mężczyzny niepijącego, na stałe, z zamieszkaniem
  Location
  Wojciechów
  Date Posted
  16 Nov 2019
 12. Type
  Nowe
  Job
  Szukam kompetentnej i pełnej miłości do zwierząt... Szukam kompetentnej i pełnej miłości do zwierząt osoby która w dniach 16-18 listopada zajmie się moim rocznym pieskiem. Pies jest bezproblemowy, nieagresywny i lubi towarzystwo..
  Location
  Poznań
  Date Posted
  14 Nov 2019
 13. Type
  Nowe
  Job
  Szukam osoby kochającej zwierzęta i znającej... Szukam osoby kochającej zwierzęta i znającej się na tresurze psów. Zależy mi na wytresowaniu pieska, ponieważ sama nie mam na to czasu. Wiecej informacji po numerem telefonu..
  Location
  Końskie
  Date Posted
  13 Nov 2019
 14. Type
  Nowe
  Job
  PRACA PRZY PRODUKCJI KARMY DLA ZWIERZĄT W HOLANDII... AB Job Service

  Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z holenderskimi agencjami pracy tymczasowej. Zajmujemy się usługami związanymi z rekrutacją..
  Location
  Kielce
  Date Posted
  12 Nov 2019
 15. Type
  Nowe
  Job
  Jestem milym i spokojnym 20 latkiem. Mieszkam... Jestem milym i spokojnym 20 latkiem. Mieszkam na pradze. Lubie zwierzeta wiec moge wychodzic z nimi na spacer czy sie z nimi bawic
  Location
  Warszawa
  Date Posted
  02 Nov 2019
 16. Type
  Nowe
  Job
  Zaopiekuje się psem lub kotem. Mogę zabrać zwierzęta... Zaopiekuje się psem lub kotem. Mogę zabrać zwierzęta do siebie do domu
  Location
  Katowice
  Date Posted
  26 Oct 2019